قوانین و مقررات اپلیکیشن درس پلی

ماده 1 – تعاریف و اصطلاحات :

1-1 درس پلی : اپلیکیشن درس پلی و بستر نرم افزاری جهت ارتباط و ارائه محتوی آموزشی درس پلی به طرق مختلف به کاربران.

1-2 کاربر : شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از طریق بستر ارتباطی اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن درس پلی نسبت به دریافت خدمات اقدام می نماید.

1-3 حساب کاربری (پروفایل) : حسابی است که کاربر با ثبت شماره تلفن همراه خود برای استفاده از خدمات درس پلی در اپلیکیشن ایجاد کرده‌ است.

1-4 اطلاعات هویتی : اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد درس پلی می‌شود.

1-5 قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر جامعه.

ماده 2 حساب کاربری :

2-1 کاربران با ثبت نام در درس پلی و همچنین با استفاده از خدمات درس پلی می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری درس پلی را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفاده مستمر کاربران از درس پلی به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات است.

2-2 برای استفاده از خدمات درس پلی لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی با ثبت شماره تلفن همراه، یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در اپلیکیشن درس پلی ثبت کند. در صورت نقص اطلاعات امکان بروز اشکال در سرویس ها وجود داشته و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود.

2-3 در صورت استفاده از خدمات درس پلی، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری آنان انجام گیرد، بر عهده خودشان است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر می بایست در اسرع وقت با پشتیبانی درس پلی تماس بگیرد.

2-4 کاربر حق واگذاری و اجازه استفاده از حساب کاربری خود به دیگران (حقیقی یا حقوقی) را ندارد.

ماده 3 شرایط استفاده از درس پلی :

3-1 کلیه اصول و رویه های درس پلی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است.

3-2 محتویات درس پلی، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری عرضه شده است. هرگونه استفاده غیرشخصی، قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات درس پلی برای فروش و یا تولید مجدد در هیچ بستری نمی باشد.

3-3 استفاده از درس پلی برای دسترسی به سرویس ها فراهم شده و لازم است کاربر صرفاً از آن در جهت اهداف و مقاصد تعریف شده استفاده نماید. استفاده از اپلیکیشن به گونه ای که باعث بروز مشکل، از کار انداختن و … آن شود، مجاز نبوده و از طرف درس پلی قابل پیگیری حقوقی خواهد بود.

3-4 این سند به عنوان یک توافق نامه با توجه به مقررات و قوانین کشوری مقرر گردیده و به معنای اعلام موافقت کاربر با شرایط استفاده از درس پلی است.

3-5 کاربر متعهد است به هیچ عنوان سوالات موجود در تست ها و کوئیزها و آزمون ها را به هیچ نحوی با دیگران به اشتراک نگذارد. 3-6 کاربر می پذیرد که راه ارتباطی اپلیکیشن درس پلی با وی از طریق ارسال پیامک است و امکان درخواست قطع ارسال پیامک برای وی وجود دارد، ولی ممکن است که با قطع پیامک، در استفاده از سرویس با اشکال مواجه شود.

3-7 استفاده از اپلیکیشن درس پلی نیازمند سخت افزار و اینترنت بر روی آن می باشد، مسئولیت تامین و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها بر عهده کاربر است.

3-8 کاربر متعهد است در طول یا پس از اتمام استفاده از درس پلی، هیچ یک از اطلاعات درس پلی را به هیچ گونه ای استفاده نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات خارج از ساختار خود اپلیکیشن بر خلاف قوانین و مقررات درس پلی خواهد بود.

3-9 درس پلی ممکن است به علت به روزرسانی، اقدام به حذف برخی از محتواها کند.

3-10 کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج Source Code نرم افزارهای RF درس پلی شامل Decompile، مهندسی معکوس یا فعالیت های مشابه انجام دهد.

3-11 کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های framing یا mirroring یا روش های دیگر نسخه دیگری از اپلیکیشن درس پلی را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم افزار درس پلی یا در روش ارائه سرویس درس پلی تغییر یا خللی ایجاد کند.

3-12 کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرویس اجرا کند.

3-13 کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ یک از بخش های سرویس درس پلی یا سرویس های مرتبط با درس پلی انجام دهد.

ماده 4 هزینه ها و پرداخت:

4-1 خرید اشتراک از درس پلی صرفاً از طریق درگاه اینترنتی صورت می پذیرد.

4-2 اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه بانکی (که خارج از کنترل مجموعه ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. همچنین اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل و دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده معلق یا ملغی خواهد شد. ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را با خبر قبلی معلق یا مسدود کنیم.

4-3 امکان استفاده از محتوای غیر رایگان اپلیکیشن، با خرید اشتراک و تنها در طول مدت زمان اعلام شده، اعتبار دارد. پس از اتمام دوره اشتراک و در صورت عدم تمدید توسط کاربر، امکان استفاده از هیچ یک از محتواهای غیررایگان وجود نخواهد داشت.

ماده 5 مسئولیت درس پلی:

5-1 درس پلی تمامی تلاش خود را جهت استفاده کاربر از اپلیکیشن درس پلی به کار می گیرد اما تضمینی در مورد اجرای آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و …) نخواهد داد.

5-2 در صورت بروز مشکل در زمان استفاده از درس پلی کاربران می توانند از طریق سرویس “تماس با ما” در سایت درس پلی Darsplay.com مشکل خود را مطرح کرده و درس پلی پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکلات به عمل خواهد آورد.

5-3 اطلاعات و محتوای موجود در درس پلی از منابع معتبر و مرتبط و با رعایت مقررات و توجه به حقوق مولفان جمع آوری شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، سرویس های موجود یا ارائه شده در اپ در مواردی غیر دقیق و یا دارای اشکالات جزئی باشد. درس پلی به طور مداوم اطلاعات و محتویات اپ را کنترل و بروز خواهد نمود.

5-4 درس پلی سهولت چگونگی استفاده، دقت اطلاعات، تضمین عملکرد نرم افزار و سرویس ها را بدون قید و یا تضمین، “آنگونه که هست” ارائه می کند. درس پلی تحت هیچ شرایطی مسئولیت های ناشی از مهارت کم کاربر در استفاده از اپلیکیشن و یا ابراز اینکه در مورد سرویس و محصولات اطلاعی نداشته است را برعهده نخواهد گرفت.

5-5 درس پلی مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از قطع و یا سرعت اینترنت، مشکلات کاربری، خرابی تجهیزات شما و یا آلودگی آن به ویروس نداشته و مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد اپلیکیشن ناشی از این موارد بر عهده استفاده کننده خواهد بود.

5-6 درس پلی سعی می‌کند که کاربران دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته را داشته باشند و سعی می‌کند هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برساند. درس پلی ممکن است با اطلاع قبلی، به منظور تعمیر و نگهداری اپلیکیشن، دسترسی کاربران یا ارائه خدمات را موقتاً و در حداقل زمان ممکن متوقف یا معلق کند.

ماده 6 قطع سرویس:

6-1 درس پلی در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می تواند برای درس پلی یا سایر کاربران نامطلوب باشد حق حذف دسترسی کاربر به اپلیکیشن را دارد.

6-2 اگر درس پلی به این باور برسد که کاربر از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کند، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب کاربری کاربر را معلق یا مسدود یا ملغی کند و استفاده کنونی یا آتی وی از خدمات و محصولات درس پلی را محدود یا مسدود کند.