حریم خصوصی اپلیکیشن درس پلی

سیاست نامه حریم خصوصی

«درس پلی» به حریم خصوصی کاربران خود احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از اطلاعات شخصی است که شما در اختیار آن می‌گذارید. از آنجا که جمع‌آوری و پردازش اطلاعات شخصی بخش غیرقابل اجتنابی در فرایندهای مبتنی بر گوشی همراه و اینترنت است لذا به منظور آگاهی کامل از سیاست و عملکرد درس پلی در این زمینه، مطالعه این سند تحت عنوان «سیاست نامه حریم خصوصی» و هر گونه پیام دیگری که در خصوص جمع‌آوری و پردازش اطلاعات توسط درس پلی به حساب کاربری شما ارسال می‌شود، ضروری است.

این سند مشتمل بر موارد ذیل در خصوص اطلاعات شخصی و یک واژه‌نامه است که مطالعه آن را برای درک بهتر اصطلاحات تخصصی پیشنهاد می‌کنیم.

  1. درباره درس پلی
  2. تغییرات این سند
  3. کدام اطلاعات توسط درس پلی جمع‌آوری می‌شوند
  4. از اطلاعات چه استفاده‌ای می‌کنیم
  5. اطلاعات در اختیار چه اشخاصی قرار می‌گیرند
  6. امنیت اطلاعات شخصی
  7. درخواست‌های شما
  8. شرایط درخواست

۱- درباره درس پلی

نرم‌افزار درس پلی متعلق به شرکت آرمان نرم افزار یاران به شماره ثبت 569378 است. سعی شرکت آرمان نرم افزار یاران بر آن است تا دانش آموزان به کمک این محصول و با بازی به پیشرفت تحصیلی خود کمک کنند و مشاوران تحصیلی به طور دقیق عملکرد دانش‌آموزان‌شان را رصد کنند و به پیشرفت دانش آموزانشان کمک کنند.

در این سند، منظور از «درس پلی» و «ما»، شرکت آرمان نرم افزار یاران به شماره ثبت 569378 است.

۲- تغییرات این سند

این سند مطابق با آخرین تغییرات قوانین و مقررات موضوعه کشور تدوین شده و مبیّن کلیه حقوق شما تحت قانون تجارت الکترونیکی مصوب ۱۳۸۲و اسناد بین‌المللی ذی‌ربط است. این سند ممکن است دستخوش تغییرات و تجدیدنظر شود و در صورتی که اطلاع‌رسانی تغییرات به موجب قانون الزامی باشد، این تغییرات از طریق حساب کاربری به کاربران اطلاع داده خواهد شد.

3- کدام اطلاعات توسط درس پلی جمع آوری می‌شوند

اطلاعات ممکن است توام با نصب و/یا استفاده شما از خدمات درس پلی در دسترس و اختیار درس پلی قرار گیرد، همچنین درس پلی ممکن است اطلاعات را مستقیماً از شما دریافت کند (هنگام ایجاد حساب کاربری، ثبت نظر، تماس و مکاتبه با پشتیبانی و یا تکمیل هر فرم یا ورود اختیاری اطلاعات).

۱-3- اطلاعاتی که با نصب و/یا استفاده از نرم‌افزار درس پلی جمع‌آوری می‌شوند

اطلاعات مربوط به استفاده از خدمات درس پلی و اطلاعات دستگاهی که نرم‌افزار درس پلی بر روی آن نصب شده‌ است همزمان با نصب نرم‌افزار بر روی دستگاه شما جمع‌آوری می‌شوند. برخی از  این اطلاعات عبارتند از:

1-۱-3- شناسه اندروید و شناسه تبلیغاتی اندروید ویژه دستگاه شما،

شناسه تبلیغاتی اندروید صرفاً به منظور تحلیل رفتار کاربر و نمایش تبلیغات یا پیشنهادات به صورت شخصی‌سازی‌شده، بدون اینکه به‌طور مستقیم به شخص حقیقی معین و مشخص مرتبط باشد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورت تغییر شناسه تبلیغاتی توسط کاربر، شناسه تبلیغاتی جدید به شناسه تبلیغاتی قبلی و اطلاعات مرتبط به آن، متصل نخواهد شد.

۲-3- اطلاعاتی که بعد از ایجاد حساب کاربری در اختیار درس پلی قرار می‌گیرد

اطلاعاتی که توسط درس پلی (بعد از ایجاد حساب کاربری) جمع‌آوری می‌شوند شامل موارد ذیل است:

۱-۲-3- اطلاعاتی که برای ایجاد حساب کاربری در نرم‌افزار درس پلی ضروری است شامل شماره تلفن همراه و سایر اطلاعاتی که شما در اختیار درس پلی قرار می‌دهید،

۲-۲-3- نظراتی که در نرم‌افزار درس پلی ثبت می‌نمایید،

۳-۲-3- سوابق کلیه خریدها در بستر درس پلی.

۳-3- مکاتبات شما در بستر درس پلی ثبت می‌گردد.

در صورتی که شما مایل نیستید اطلاعات شما در اختیار درس پلی قرار گیرد، لطفا از نصب نرم‌افزار درس پلی و/یا ایجاد حساب کاربری و ثبت اطلاعات شخصی در سایت و نرم‌افزار درس پلی خودداری نمایید.

4- درس پلی از اطلاعات چه استفاده‌ای می کند

موارد عمده استفاده از اطلاعات عبارتند از:

۱-4- استفاده از اطلاعات به منظور اجرای قرارداد فعلی یا آتی بین درس پلی و کاربر یا در مواردی که برای استیفای حقوق قانونی درس پلی ضروری باشد. به عبارت دیگر، از آنجا که درس پلی برای ارائه بهترین محصولات و خدمات، با بیشترین امنیت برای کاربر و همچنین بهبود خدمات نیاز به استفاده از برخی اطلاعات دارد، بنابراین درس پلی با استفاده از اطلاعات کاربران ممکن است اقدامات ذیل را انجام دهد:

۱-۱-4- ارزیابی عملکرد سایت و نرم‌افزار درس پلی و رفع اشکالات آن‌ها در نسخه‌های آتی،

۲-۱-4- افزایش امنیت و صحت عملکرد سایت و نرم‌افزار،

۳-۱-4- بهبود تجربۀ کاربری از طریق انطباق نرم‌افزار درس پلی با نیازها و شرایط کاربر و سیستم‌عامل‌های مورد استفاده در دستگاه‌های متنوع کاربران،

۴-۱-4- تحلیل رفتار کاربران در استفاده از سایت و نرم‌افزار از جمله در مواجهه با نتایج جستجو و در نتیجه بهبود نتایج جست‌وجو با توجه به کلیدواژه‌های جستجو شده در میان کاربران، 

۵-۱-4- ارائه خدمات به نحوی که کاربر بتواند به نحوی کارآمد و منحصر به فرد، از کلیه امکانات موجود در سایت و برنامه استفاده کند به عنوان مثال بهبود نتایج جستجو و ارائه پیشنهاد‌های اختصاصی به کاربر،

6-۱-4- انجام و تکمیل تراکنش و خرید درون‌برنامه‌ای،

7-۱-4- اطلاع‌رسانی رخدادهای مهم مانند به‌روزرسانی‌های خدمات و محصولات (برنامه‌های نصب شده)، تغییرات مهم در شرایط استفاده از درس پلی یا سیاست‌نامه حریم خصوصی،

8-۱-4- آموزش تیم پشتیبانی برای پاسخگویی به کاربران و نظارت بر عملکرد آن‌ها،

9-۱-4- استفاده از اطلاعات برای طرح دعوا توسط درس پلی، دفاع و پاسخگویی در برابر دعاوی مطروحه علیه درس پلی و هرگونه اقدام قضایی یا اداری مرتبط به منظور دفاع از حقوق و اموال درس پلی یا کاربران،

10-۱-4-  حسب مورد استفاده از اطلاعات برای بازپرداخت وجوه به کاربران،

11-۱-4- انجام مکاتبات و تماس با کاربران توسط تیم پشتیبانی،

12-۱-4- توسعه و ارائه خدمات بهتر و بیشتر توسط درس پلی یا مجموعه شرکت‌های همکار و وابسته به درس پلی،

2-4- درس پلی اطلاعات کاربران را برای ارائه‌ی گزارش‌های آماری از صنعت و کاربران، بدون اینکه به طور مستقیم به یک شخص حقیقی مشخص و معین مرتبط باشد، استفاده می‌کند.

5- اطلاعات در اختیار چه اشخاصی قرار می گیرند

۱-5- درس پلی ممکن است در راستای مطابقت عملکردش با قوانین و مقررات کشور اطلاعات موضوع این سند را در جریان رسیدگی قضایی و/یا در پاسخ به دستور مراجع قضایی ذی‌صلاح در اختیار نهادهای ذی‌ربط قرار دهد.

۲-5- درس پلی به اشخاص ثالثی که به نحوی در ارائه خدمات با ما همکاری می‌کنند و یا وابسته به درس پلی هستند، تنها در چارچوب این سند اجازه استفاده و پردازش اطلاعات شخصی شما را می‌دهد.

6-  امنیت اطلاعات شخصی

۱-6- یکی از اولویت‌های اصلی درس پلی محافظت از اطلاعات حساب کاربران و جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز به این اطلاعات است. بر همین اساس:

۱-۱-6- بسیاری از خدمات درس پلی با SSL‌ رمزگذاری شده‌اند،

۲-۱-6- برای هر بار ورود به حساب کاربری در درس پلی از رمز عبور یک‌بار مصرف استفاده می‌شود که تنها با دسترسی به شماره تلفن همراهی که از طریق آن در درس پلی ، حساب کاربری خود را ایجاد کرده‌اید امکان‌پذیر است،

۳-۱-6- اطلاعات حساب یا کارت بانکی که در زمان پرداخت وارد می‌کنید، در درگاه بانکی وارد می‌شوند و به هیچ‌ عنوان در درس پلی دریافت و ذخیره نخواهند شد و از طریق درگاه بانکی مورد استفاده خواهند بود.

۲-6- علی‌رغم تمام رویه‌های ایمنی که درس پلی مطابق با قانون به هنگام ارائه خدمات اتخاذ کرده است، متاسفانه تدابیر امنیتی را نمی‌توان به صورت صد در صدی تضمین نمود، بنابراین مقتضی است:

۱-۲-6- از اطلاعات حساب کاربری خود محافظت کرده و آن‌ها را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهید،

2-۲-6- در صورت وقوع سرقت گوشی همراه و همچنین پیش از واگذاری شماره تلفنی که با آن حساب کاربری ایجاد کرده‌اید، موضوع را به درس پلی اطلاع دهید تا حساب کاربری شما تعلیق شده یا اطلاعات موجود در آن تغییر کند. در غیر این صورت و در موارد دسترسی اشخاص ثالث به رمز عبور شما، تمامی مسئولیت هرگونه استفاده یا سوءاستفاده از حساب کاربری شما به عهدۀ شخص شماست و درس پلی هیچ‌گونه مسئولیتی در این مورد ندارد.

7- درخواست های شما

تحت شرایطی، شما می توانید متقاضی هر یک از موارد ذیل در رابطه با اطلاعات شخصی خود باشید:

۱-7- درخواست دسترسی به اطلاعات شخصی خود که در اختیار درس پلی قرار دارد،

۲-7- درخواست تکمیل اطلاعات ناقص یا اصلاح اطلاعات نادرستی که در اختیار درس پلی قرار دارد،

۳-7- درخواست حذف یا محو کردن اطلاعات شخصی؛ در این خصوص درس پلی درخواست شما را بررسی و تنها در چارچوبی که قانون اجازه می‌دهد اطلاعات را حذف یا محو می‌نماید و به نحو مقتضی به شما اطلاع‌رسانی خواهد کرد،

۴-7- اعلام عدم رضایت نسبت به جمع‌آوری، ذخیره، پردازش و توزیع اطلاعات شخصی در مواردی که به موجب قانون این اقدامات مستلزم رضایت شماست؛ در این خصوص درس پلی درخواست شما را بررسی و تنها در چارچوبی که قانون اجازه می‌دهد اقدام و به نحو مقتضی به شما اطلاع‌رسانی خواهد کرد. همانطور که قبلا ذکر شد، عدم دسترسی درس پلی به برخی اطلاعات، ممکن است مانع ارائه تمام یا برخی از خدمات یا عملکرد مناسب سایت یا برنامه گردد.

8- شرایط درخواست

۱-8- شما می توانید درخواست های خود را به نشانی الکترونیکیSupport@Darsplay.com  ارسال نمایید.

۲-8- درخواست شما در هیچ یک از موارد فوق متضمن پرداخت هزینه نمی‌باشد.

۳-8- در هر یک از موارد فوق، درس پلی ممکن است اطلاعاتی را به منظور تأیید هویت و حصول اطمینان از حق دسترسی شما به اطلاعات شخصی، درخواست کند. این اقدامات و تدابیر با هدف محافظت از اطلاعات و جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز به اطلاعات شخصی شما انجام می‌شوند.

۴-8- درس پلی هر درخواست را ظرف حداکثر یک هفته پاسخ خواهد داد مگر آنکه پیچیدگی یا تعدد موضوعات بررسی طولانی‌تری را اقتضا کند؛ در این صورت درس پلی، اطلاع‌رسانی های لازم را انجام خواهد داد.